Ślub cywliny Beaty i Pawła Pałac Łagów

Do trzech razy sztuka! Beata i Paweł są żywym przykładem tego powiedzenia. Warto być upartym w spełnianiu marzeń i gdy życie daje Ci grejfruty, zrób z nich aperola czy jakoś tak. Stawiam tezę, że ich pierwszy ślub nie wyglądałby tak piękne jak ten, który zaraz zobaczycie. No i wtedy nie było nam dane się spotkać fotograficznie, więc nic nie dzieje się bez przyczyny!

Pałac Łagów to opcja na wesele w stylu klasycznym lub rustykalnym i daje wiele możliwości aranżacji. Pierwotnie Para Młoda razem z dziewczynami z Czary Marry planowała ślub cywilny w ogrodzie, ale niestety pogoda zdecydowała się nie współpracować. Ostateczna decyzja co do przeniesienia miejsca zaślubin na salę zapadła dopiero w dniu ślubu, ale dzięki pomocy Kasi i Oli odbyło się to totalnie bezstresowo. I okazała się słuszna, bo jedynym momentem bez deszczu było 10 minut tuż po zachodzie słońca. I tu wkracza fotigraf. Trochę przypadkiem wyszłam wtedy na dwór, przyłapałam świadków na wynoszeniu prezentów (zobaczycie sami o które zdjęcie chodzi) i oczarowało mnie światło. Złapałam czym prędzej Parę Młodą i wyciągnęłam na zewnątrz. Na szczęście podążyli za mną bez chwli wahania i jeśli Wam zależy na pięknych zdjęciach, bądźcie jak Beata i Paweł! Jak fotograf mówi, że teraz jest ten moment, to znaczy, że za 15 minut go już nie będzie :) Po wykonaniu kilku pozowanych zdjęć był już czas sedno sprawy, czyli zabawę do białego rana. Jakie to było szaleństwo zobaczycie sami! Uśmiecham się patrzać na każdy z tych kadrów i mam ogromną nadzieję, że już wkrótce znów spotkamy się na parkiecie. Beato i Pawle, dziękuję za zaufanie!

A jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej o organizacji tego ślubu od kuchni to zapraszam do wysłuchania podcastu Czary Marry: https://www.czarymarry.com/post/musze-przewlozyc-wesele-z-powodu-koronawirusa

Organizacja: Czary Marry

Ślub i wesele: Pałac Łagów

Kwiaty: My Precious

Dodatki: Dekoracje ślubne American Dream i Ślubna podwiązka

Suknia: AGATA WOJTKIEWICZ ATELIER / PaPanna

DJ: Jegomość – didżej do wynajęcia

Makijaż: EveGiemakeup

Fryzura: Ewelina Kropielnicka

Słodkości: CUKIERNIA KARPICKO

Jak Ci się podoba?