Harry Potter czyli ślub z motywem


 
Drodzy czarodzieje i niemugole!

 
Dziś chcę podzielić się z Wami reportażem ze ślubu w motywie przewodnim Harry’ego Pottera. Wiem, że na moją relację ze ślubu Uli i Rafała czekaliście już od dawna. Cóż… ja na ten ślub czekałam już od 2 lat, więc i Wy musieliście trochę poczekać :)

Jak podaje Prorok Codzienny z dnia 31.08.2018:
„Dziś o godzinie 15:00 odbyły się czarodziejskie zaślubiny dwojga aurorów. Nowożeńcy złożyli uroczystą przysięgę w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego we Wrocławiu, po czym udali się do Sali Balkon uczcić zawarcie związku małżeńskiego w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Czarodzieje zdjechali ze wszystkich stron świata świętować tę wyjątkową chwilę wraz z Ulą i Rafałem. Redakcja Proroka Codziennego oraz Ministerstwo Magii składają gratulacje Młodej Parze i życzą ich zacnym gościom niezapomnianego i magicznego wesela!”

Ten dzień był niezwykły nie tylko dzięki szczypcie magii. Para Młoda pierwszy taniec zatańczyła do piosenki z ukochanego filmu Frozen, tato Uli zamiast konwencjonalnej przemowy wygłosił ułożony na tę okazję wiersz, a Rafał na poprawinach częstował gości własnoręcznie uważonym piwem. Wszystko to miało wpływ na rodzinną i ciepłą atmosferę ich święta. Być może chodzi Wam po głowie jakiś szalony ślybny pomysł, ale boicie się reakcji rodziny. Ja zapewniam, że nia ma czego i wystarczy tylko trochę odwagi. Reakcje gości były bezcenne i wszyscy z radością szukali detali nad ktorymi pieczołowicie pracowali Ula i Rafał. Teraz Wy też możecie je odnaleźć! Dla ułatwienia dodam, że na blogu jest ich 25 (a było i więcej) :D Powodzenia!
 
 


Ślub: Kościół pw. Miłosierdzia Bożego we Wrocławiu

Wesele: Sala Balkon

Suknia Ślubna: Atelier Tesoro

Kwiaty: Klub Ślub

Dekoracje: DIY

Muzyka: Dj Bartii

Sesja: Pałac Lenno
 
 

Jak Ci się podoba?