Aga i Michał – Zimowa Sesja Ślubna

Aga i Michał zdecydowali się na sesję w górach zimą. Ślub wzięli w październiku, ale zanim doszli do siebie po balandze, musiało minąć trochę czasu. Plener ślubny wykonaliśmy w Przesiece, głównie w okolicy ośrodka Chybotek. Miejsce absolutnie nieprzypadkowe; to zakątek, gdzie A & M lubią spędzać wolny czas. Ich radość widać w każdym kadrze i chyba dlatego jestem tak zakochana w tych fotografiach.

 

Zimowa sesja ślubna to świetny pomysł z wielu powodów. Można się jak dziecko cieszyć śniegiem, skakać po białych pagórkach i rzucać kulkami. Można też przemoczyć sobie buty, nabawić się choróbska i iść potem na zwolnienie lekarskie… Tak tylko straszę. Zapewniam, że żaden Pan Młody ani Panna Młoda nie ucierpieli podczas sesji. Krioterapia to przecież uznana kuracja medyczna. Jej wyznawcą jest Michał, który na koniec sesji zrzucił garnitur i wskoczył do zimnej wody Wodospadu Podgórnej. Myślicie, że znowu żartuję? Dotrwajcie do ostatniego zdjęcia i przekonajcie sie sami…

 

Makijaż: https://www.facebook.com/MalwinkaNowakMakeup/

Suknia: https://www.suknievogue.pl/

         

2 komentarze

Przyłącz się do dyskusji.

Ewelaodpowiedz
13 lutego, 2019 o 22:06

Świetna sesja!!! Kolor włosów Pani Młodej super kontrastuje z bielą śniegu :-) widać, że zwariowana ta para i to wspaniale widać na zdjęciach! Gratuluję tak cudownej sesji!

Aniaodpowiedz
14 lutego, 2019 o 12:14
– Odpowiedz na: Ewela

Dziękuję bardzo! Mnie już w trakcie zdjęć zachwycił ten kontrast między włosami Agi a śniegiem! Cieszę się, że oddałam ich ducha :)

Odpowiedz