Eukaliptusowy ślub i sesja nad morzem

Marlena i Marcin byli moją pierwszą parą, która zarezerwowała ślub na 2019 rok. Dla mnie to samo w sobie oznacza bardzo dużo! To pary, które już nie mogą doczekać się tego dnia i chcą się upewnić, że nikt inny nie sprzątnie im mnie sprzed nosa. Marlena i Marcin są przyjaciółmi mojej innej pary młodej. Nie ma dla mnie lepszego komplementu, niż klienci, którzy trafiają z takiego polecenia. Dzięki takim koneksjom, czułam się jak w rodzinie i to chyba widać na zdjęciach :)

Kościół w którym narzeczeni wzięli ślub, to najładniejsza świątynia we Wrocławiu. Podobno o gustach się nie dyskutuje, więc tylko wyrażę swoje zdanie. Dla mnie pod kątem fotogeniczności najpiękniejszy jest właśnie Kościół Michała Archanioła na wrocławskim Ołbinie. Budynek jest otoczony parkiem, wnętrzne jest jasne, przestrzenne, a przez witaże często wpada piękne światło. Gdy pary pytają mnie, jaki Kościół wygląda dobrze na zdjęciach, to to miejsce zawsze jest u mnie na liście.

Czy ja coś wpominałam o ludziach, którzy czekają z niecierpliwością na ten dzień? Dzięki temu wszystko, tak jak wybór świątyni, było niezwykle przemyślane. Dodatki były piękne, a kolorystyka w bieli, szarościach i zieleni tworzyła ponadczasowy, elegancki klimat. Nie brakowało też ciekawych pomysłów, np. zamiast standardowych numerow stolikow, kazdy stolik oznaczał ważne daty dla młodych. Każdy wykonawca był wybrany starannie, tu nie było miejsca na przypadek. Tym bardziej cieszę się, że znalazłam się w takim gronie!

Suknia: https://www.facebook.com/Atelier.Agnieszka.Swiatly/

Sala weselna: https://www.facebook.com/AromaStoneSycow/

Makijaż: https://www.facebook.com/AleksandraKajMakeUpArtist/

Fryzura: https://www.facebook.com/AgataWielocha.MakeUpArtist/

Garnitur: https://www.facebook.com/lancerto/

Buty i pasek Marcin: https://www.facebook.com/BrogsMensStore/

Buty Marlena: https://www.facebook.com/sklepvisione/

Kwiaty: https://www.facebook.com/decokipl/

Zespół: https://www.facebook.com/metropolisgroup.wroclaw/

Papeteria i szkatułka na koperty: https://www.facebook.com/decorisweddingcollection/

Tablice ślubne: https://www.facebook.com/barvnawedding/

Biżuteria i ozdoba włosy: https://www.facebook.com/ADreamTwig/ (zestaw bizuterii autorka zmodyfikowała specjalnie pod oczekiwania klienki!)

Spinki do mankietów: https://www.facebook.com/feinfeinjewelry

Film ślubny: https://www.facebook.com/UnderTheMaskStudio/

Obrączki: https://www.facebook.com/zlotalinia/

Skrzypce: https://www.facebook.com/gawlinska.hania/

Pierwszy taniec: https://www.facebook.com/ChampionTeamMagnoliaPark/

Tort i slodki stół: https://www.facebook.com/cukierniakarpicko/

Sesja poślubna nad morzem od zawsze była pragnieniem Marleny. Od razu na tapecie było konkretne miejsce: Gdynia Orłowo. Trochę rozmawiałyśmy o tym, czy warto i czy nam się wszystkim w ogóle chce :) Ale po chwili Marlena stwierdziła, że hulaj dusza i jedziemy! Po drodze spotkało nas kilka przygód, a cała wyprawa zajęła nam łącznie 17 godzin. Dojazd zajął nam dłużej niż planowaliśmy i szczerze mówiąc, byliśmy wykończeni zanim sesja się w ogóle zaczęła. Wtedy wkroczyło na scenę moje alter ego – Ania coach i wygłosiłam mowę mobilizacyjną, coś w stylu „Zaraz nam zajdzie słońce, dajmy z siebie wszystko, jesteśmy zwycięzcami”. Wątpię, żeby to akurat moja przemowa zadziałała, ale w momencie wyciągnięcia aparatu zaczęła się magia. Zmęczenie i wszystkie złe emocje zniknęły, a na zdjęciach widać tylko ich miłość i zaangażowanie. Pamiętajcie, że takich rzeczy nie da rady dodać w photoshopie :) Po powrocie do domu późną nocą (albo wczesnym rankiem, jak kto woli) wszyscy byliśmy padnięci. Ale dla marzeń zdecydowanie warto!

Jak Ci się podoba?