Ślub Gosi i Pawła Kaczory Deluxe 
 
Ślub: Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim
Wesele: Restauracja Kaczory Deluxe
DJ: 4 FUN DJ
Kwiaty i dekoracje: Szafirowy Zakątek
Suknia ślubna: Agnieszka Światły
Makijaż: Fashion Solutions by Joanna Przybylska

 
To był piękny dzień. Był ślub udzielony przez kuzyna, piękni Młodzi i ich miłość widoczna z odległości kilometra.

… Ale jeśli mam być szczera, to z ich dnia najbardziej w pamięć zapadła mi zabawa. Dzika i szampańska! Pomógł w tym 4 FUN DJ, który swoją energią mógłby zaopatrzyć całe miasto w prąd, a goście szybko podchwycili tego ducha zabawy. Weselna Familiada, hawajskie klimaty, wizyta gości z odległej galaktyki… To tylko część atrakcji. Dodajmy jeszcze do tego absolutnie przepyszne jedzenie w restauracji Kaczory Deluxe i wychodzi wesele jak marzenie.

(Disclaimer: To nie jest wpis sponsorowany, a jedzenie nie ma specjalnego wpływu na moją pracę. Ma jednak przełożenie na zadowolenie gości – co bezpośrednio objawia się potem ich uśmiechami na zdjęciach).
 
 
Naprawdę, każdemu z Was (i po cichu też sobie) życzę własnie takiego świętowania! Zanim zobaczycie zdjęcia, przeczytajcie jeszcze kilka rad od świeżo upieczonych małżonków:

 

” 1.       Przede wszystkim nie stresujcie się! Wiadomo… łatwo powiedzieć, trudniej wykonać, ale wpadek nie jest się w stanie do końca wyeliminować, a stres może jeszcze wywołać kolejne

2.       Pamiętajcie, ślub i wesele to WASZ dzień! Oczywiście zdanie najbliższych jest równie ważne, warto wysłuchać ich opinii i pomysłów. Jednak to do Was należy ostateczna decyzja jak TEN dzień ma wyglądać. Najważniejsze jest to, żeby wesele się podobało Wam (zawsze się znajdzie ciotka, wujek, który będzie marudził…)

3.       Uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech 🙂 niech nie schodzi z Waszych twarzy przez cały dzień (i noc 🙂 )

4.       Zadbajcie o sprawdzonego dj’a  lub zespół. Jest to gwarancja udanego wesela, zabawy do białego rana i bolących nóg (Sprawdzone!)

5.       Fotograf(-ka 🙂 ), który/a potrafi uchwycić najmniejszy szczegół i prawdziwe emocje. Takie zdjęcia będą przepiękną pamiątką, a kiedy będziecie oglądać je za kilka, kilkanaście lat, cały czas będą wywoływać w Was, emocje, które towarzyszyły Wam w Tym dniu.”

 

Gosia & Paweł

 
 
Dodałabym tu od siebie jeszcze jedną rzecz: spontaniczność. Młoda Para miała od dawna wybraną piosenkę na pierwszy taniec, ale gdy usłyszeli TEN utwór, poszli za głosem serca w w ostatniej chwili zmienili wybór. Premiera tej piosenki miała miejsce tydzień przed ich ślubem! Tym samym Gosia z Pawłem byli prawdopodobnie pierwszą parą w Polsce i na świecie, która zatańczyła swój pierwszy taniec do tego utworu. Niech ta piosenka towarzyszy i Wam przy oglądaniu tych zdjęć 🙂 
 

1 Komentarz

Przyłącz się do dyskusji.

Średnio stara panna młodaodpowiedz
Sierpień 20, 2018 o 18:05

Tropikalne klimaty to zdecydowanie moja bajka <3 Chyba sobie wiązankę podpatrzę… 🙂

Odpowiedz