Skoro tu jesteście to znaczy, że chcecie zachować w pamięci coś bardzo ważnego dla Was.

 

Właśnie na to stawiam nacisk w moim podejściu do fotografii. Chcę utrwalić Wasze emocje, uczucia wyrażane poprzez drobne gesty czy spojrzenie, detale opowiadające historie i twarze Waszych bliskich. Jeśli dodamy do tego poczucie humoru i trochę luzu to właśnie poznaliście mój przepis na dobre zdjęcia.

Nazywam się Ania Kopeć. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i odkrywać nieznane miejsca. Lubię gotować, ale jeszcze bardziej jeść to, co ugotowałam. Na co dzień gubię dokumenty, wsiadam do złych pociągów i nigdy nie pamiętam, gdzie zaparkowałam samochód. Jednak w momencie założenia aparatu na szyję zyskuję szósty zmysł i szybkość pantery. W najważniejszych momentach jestem niewidzialna, ale kiedy trzeba, ustawiam Was do zdjęcia i daję wskazówki. Posiadam ponad 5 letnie doświadczenie i każde zlecenie wkładam 100% siebie.

2017 r. – Warsztaty fotografii ślubnej z WhiteSmoke Studio

2016 r. – Warsztaty fotografii ślubnej z The Snap Shots

2014 r. – Warsztaty Magnum Masterclass prowadzone przez Alexa Webba – fotografa z legendarnej agencji Magnum

2013 r. – Warsztaty Fotodokumentu na Akademii Fotografii w Warszawie

Posiadam Certyfikat Kurii Metropolitalnej uprawniający do fotografowania ceremonii kościelnych.

Pracuję na reporterskim, pełnoklatkowym sprzęcie Canona. Używam stałoogniskowych jasnych obiektywów, które pozwalają na zrobienie dobrych zdjęć w ciężkich warunkach (np. w kościele) bez użycia lampy błyskowej. Podczas reportażu na sali weselnej korzystam z lamp, jednak dbam by oświetlenie wyglądało naturalnie. Sprzęt jest tylko sprzętem, dlatego zawsze posiadam przy sobie zapasowy aparat tej samej klasy, co moja główna lustrzanka. Macie więc gwarancję, że bez względu na to, co się wydarzy, zawsze otrzymacie zdjęcia w tej samej jakości.

Mam na swoim koncie wygrane w ogólnopolskich konkursach fotograficznych:

2013 r. – 1 miejsce Olympus Fotolotni

2013 r. – 1 miejsce Nowe Życie Nowej Papierni

2011 r. – 1 miejsce w 5-boju fotograficznym Fotopolis

oraz szereg wyróżnień na portalach branżowych Fotopolis i Świat Obrazu.

Mam szczęście, ze mogę towarzyszyć Wam w najpiękniejszych chwilach w życiu. Do zobaczenia!